с. Новокраснівка. Новокраснівський дошкільний навчальний заклад "Колосок"

Педагогічний колектив

ГОЛОВНА МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ НАШОГО ПЕДАГОГІЧНОГО

КОЛЕКТИВУ  – ВИХОВАТИ ДИТИНУ ЗДОРОВУ, ВИХОВАТИ ДИТИНУ РОЗУМНУ, ВИХОВАТИ ДИТИНУ ЩАСЛИВУ.

ЦЕ ВИСУВАЄ ВИСОКІ ВИМОГИ ДО РІВНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ  ПІДГОТОВЛЕНОСТІ

ВИХОВАТЕЛЯ, ВИКЛИКАЄ НЕОБХІДНІСТЬ ПОСТІЙНО ВДОСКОНАЛЮВАТИ СВОЮ ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ І ЗАГАЛЬНУ КУЛЬТУРУ.

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя.»

В.О.Сухомлинський

Наш педагогічний колектив – дружний, творчий, згуртований, об’єднаний спільною метою, добре розуміє потреби дітей та батьків. Попри всі негаразди сьогодення колектив працює зацікавлено, змістовно, радо підтримуємо усі інновації у дошкільній ланці освіти. Педагоги закладу перебувають в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педпроцесу: адже одне з головних завдань – формування творчої особистості дитини. Сьогодні педагог дошкільного закладу – одна із педагогічних професій, яка в житті майже кожної дитини відіграє особливу роль. Вихователь – це має бути та людина, яку дитина може назвати другою мамою, другом, порадником, захисником від життєвих невзгод, учителем, бо саме він стане частиною життя малої дитини.

Вихователь творить найбільше багатство суспільства – людину.

Кадровий склад

КЗ закладу Новокраснівський ясла – садок Нікольської селищної ради Донецької області на початок 2021/2022 навчального року укомплектовано педагогічними кадрами
У закладі працює 7 педагогів:

В.о. завідувача - 1;
Вихователь - 6.
1 бухгалтер
А також 11 працівників обслуговуючого персоналу:
Заступник директора з господарства - підсобний робітник - 1;
Помічники вихователів - 3;
Машиніст з прання та ремонту спецодягу - кастелянша - 1;
Кухарі - 2;
Двірник - 1;
Сторожі - 2;
Оператор газової котельні -1.

Всього в  закладі забезпечують домашній затишок та комфорт для  дітей19 люблячих свою професію  співробітників