с. Новокраснівка. Новокраснівський дошкільний навчальний заклад "Колосок"

Сторінка батьків

ЗАЯВА ПИШЕТЬСЯ ВІД РУКИ

В.о. завідувача

КЗ Новокраснівський

ясла - садок

Ведуті К.Б.

ПІБ одного з батьків

Домашня адреса

Контактний телефон

Прошу зарахувати мого(ю)  сина(доньку)   Петренко Галину Іванівну

число, місяць  20 __ року народження в заклад дошкільної освіти  з ______20____р.,  з Статутом,  режимом роботи і умовами перебування дитини в                                                                                             КЗ Новокраснівський   ясла – садок ознайомлений (а).

ЗГОДА

на збір та обробку персональних даних

Я, _Прізвище, ім’я, по-батькові повністю батьки чи матері (хто пише заяву на зарахування дитини, той і заповнює згоду),

народився(-лася) «число» місяць  року,  паспорт серії ООО, № 00000000000 (якщо ID – лише номер)

батько (мати) дитини Прізвище, ім’я, по-батькові дитини (повністю)

(свідоцтво про народження серія_______№________________)  шляхом підписання цього тексту,

відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ надаю згоду КЗ Новокраснівський ясла – садок Нікольської селищної ради на обробку персональних даних моєї дитини у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних «Діти», з метою забезпечення реалізації відносин у сфері освіти, організації освітнього процесу, організації харчування, медичного обслуговування, реалізації відносин у сфері бухгалтерського обліку відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Інструкції з ведення ділової документації у дошкільних навчальних закладах, Статуту закладу.

Зобов’язуюсь при зміні моїх персональних даних та даних моєї дитини надавати у найкоротший термін відповідальній особі (КЗ Новокраснівський ясла – садок Нікольської селищної ради) уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення моїх нових особистих даних та особистих даних моєї дитини до бази персональних даних «Діти».

«______»__________________20____ року,     Підпис            (Прізвище, ініціали)

Особу та підпис    НЕ ЗАПОВНЮЄМО        перевірено

Відповідальна особа     НЕ ЗАПОВНЮЄМО